1. Dzień Wiosny z przymrużeniem oka ;)

cherry-621631_640[1]

Kwiatki„Zapachniało, zajaśniało, wiosna, ach to Ty,

Wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty!”

Drodzy Panowie i Panie też ;) – czapki z głów, oto już jest; pragnę poinformować, iż 20 marca skończyła się w Polsce kalendarzowa zima. ;) W związku z tym robię sobie dziś wagary od wszystkiego, idę zatopić przysłowiową marzannę codzienności, szarugi i bylejakości w bąbelkach od szampana! Wypiję Jej zdrowie i Wasze też. ;)

Ze względu na to, iż Wiosna rządzi się swoimi nieubłagalnymi prawami, doszłam do wniosku, iż najwyższy już czas dokonać „pracy u podstaw”, czyli remanentu czeluści swojej szafy. „Przyjemność” ta okazała się niezwykle katorżnicza, ale jak powiedziało się A, to trzeba powiedzieć i B. ;) W towarzystwie jednego mola, ale bynajmniej nie odzieżowego, jak najbardziej pospolitego – książkowego, ;) poupychałam czapki, szaliki i ciepłe swetrzyska do szafy.

Niezwykle zmęczona, hmm…, no dobra, przyznam się Wam, trochę oszołomiona bąbelkami od szampana ;) w końcu jak świętować, to na całego, czyli z przytupem, wyciągnęłam szpilki, które grzecznie zimowały sobie w pawlaczu. Nie wiem jak Wy, dziewczyny, ale ja ilekroć zakładam szpilki (a w szczególności czerwone), od razu mam lepszy humor i chociaż nie są to, te z logo Christiana Louboutin’a czy Monolo Blahnik’a, to przechadzając się ulicami Warszawy, lubię wyobrażać sobie, iż Pałac Kultury i Nauki to Empire State Building, a zakorkowane ulice to, te z 5th Avenue. ;)

Dziś jest naprawdę wyjątkowy dzień, multiplikacja do świętowania i celebrowania, nie dość, że 1. Dzień Wiosny, to również Międzynarodowy Dzień Szczęścia. To prawie jak wygrana w totka, ;) a że „prawie” robi różnicę, zaopatrzyłam się zatem w różowe okulary, przez które podziwiałam magiczne wręcz zaćmienie Słońca. Niezwykły spektakl, który - nie wiadomo czemu – wywołuje banana na twarzy. :) Naładowałam akumulatory na cały dzień i z różowymi okularami na nosie i w czerwonych szpilkach szukałam pierwszych oznak wiosny…

Wiwat Wiosna!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>